Arkadiusz Kałużyński Brak komentarzy

Przedmiotem projektu pt. „IX DNI TWIERSZY KOŹLE Z WYTAWĄ W TLE” była przede wszystkim wystawa historyczna ukazująca zachowane artefakty pochodzące z okresu wojen napoleońskich jakie miały miejsce na terenie powiatu Kędzierzyn-Koźle.

Wystawę zorganizowano 19.09.2015 podczas IX Dni Twierdzy Koźle –  corocznej imprezy masowej organizowanej przez władze miasta i powiatu. Projekt realizowano w samym centrum wydarzeń –  tj. w miejscu obchodów rekonstrukcji historycznej – Błonia przy DK Koźle.

Zgodnie z założeniami, stowarzyszenie w miejscu wystawy ustawiło baner reklamowy, przekazany przez sponsora, który wystawiony był przez cały czas trwania imprezy. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wydarzenie  przyciągnęło nie tylko mieszkańców powiatu i okolicznych miejscowości, ale także międzynarodową publiczność, jak i przedstawicieli grup rekonstrukcyjnych z Polski, Czech, Niemiec, Austrii czy Francji.  Wiele osób, w tym lokalne media fotografowały wystawę, w tym również baner reklamowy który stanowił stały jej element.

Również członkowie stowarzyszenia wykonali pełną dokumentację fotograficzną, mającą na celu utrwalenie realizowanego projektu, którego zdjęcia zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.explorator.k-k.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *